Önyüklemeyi Kapat
Yıldız Tercüme Bürosu Yeminli Tercüman Kadrosu İle 72 Dilde Çeviri Hizmeti...

Akademik Tercüme Hizmetleri

Tecrübeli çevirmenlerimizle Türkiye ve dünya genelindeki birçok akademisyene, öğretim görevlisine ve öğrenciye akademik tercüme hizmeti veriyoruz.

Akademik çeviri konusunda tecrübeli uzman tercüman kadromuz sayesinde liseler ve üniversitelerdeki lisans, yüksek lisans, master, doktora vb. öğrencilerinin ve öğretim görevlilerinin ihtiyaç duyduğu her türlü tez, makale,tezi makaleye çevirme, ödev çeviri ve benzeri metinlerin tüm dillerden çevirilerini bütçenize uygun özel fiyatlarla gerçekleştiriyoruz.

Akademik Tercüme Nedir?

Eğitim öğretim hayatı boyunca başarı elde etmeye çalışan akademik görevliler veya öğrenciler çeşitli kaynaklardan bilgi edinmek isterler. Dili yetersiz olan kişiler bilgi edinme konusunda zayıf kalırlar ve Akademik tercümeye ihtiyaç duyarlar. Bu gibi durumlarda uzman tercümanlar tarafından uygun fiyatlarda çeviri hizmetini tercih ederler. Aynı şekilde tez, makale, ödev ve benzeri metinlerin tüm dillerden çevirilerinin de uygun fiyatları karşılığından tercih edildiği görülmektedir. Her dil çevirmen kadromuz ile profesyonelce çevirisi yapılmaktadır.

güvenilir  tercüme bürosu

Hızlı ve Güvenilir Hizmet

Müşterilerimizin taleplerine uygun olarak hızlı,güvenilir ve talebe odaklı çözümler sunuyoruz.
tercüme istanbul

Tecrübeli ve Profesyonel Ekip

Tercümeleriniz sektörde en az 10 yıl deneyimli tercüman kadromuzla ele alınıp son aşama olarak editörlerimiz tarafında edit edilip teslime hazırlanır.