Önyüklemeyi Kapat
Yıldız Tercüme Bürosu Yeminli Tercüman Kadrosu İle 72 Dilde Çeviri Hizmeti...

Medikal Çeviri Hizmetleri

Türkiye ve dünya genelindeki doktorlara ve sağlık kuruluşlarına medikal tercüme hizmeti veriyoruz.

Yıldız Tercüme hastanelere, tıbbi ekipman üreticilerine, ilaç firmalarına, kliniklere ve araştırmacılara tıbbi çeviri hizmeti sunmaktadır.

Öte yandan medikal çeviri hizmeti almak giderek bir zorunluluk haline gelmektedir. Türkiye’de yerleşik ya da ziyaretçi yabancılara tıp, farmakoloji vs. sağlık hizmetleri alanlarında kaliteli bir hizmet sunabilmek için farklı dillere önemli ölçüde ihtiyaç duyulmaktadır.

Tıp çevirilerinde, kusursuz dil becerisinin yanı sıra sağlık sektörü hakkında da derin bilgi sahibi olmak gerekmektedir. Müşterilerimiz, tıp çevirisi konusundaki teknik uzmanlığımızdan ve gösterdiğimiz özenden emin olabilirler.

Tıbbi Makale Tercümesi

Her gün, tıbbi dergilerde yayınlanmaları amacıyla hazırlanmış çeşitli makalelerle ilgili çeviri ve düzelti işlemleri gerçekleştiriyoruz. Öğretim üyesi, uzman tıp doktoru, diş hekimi, veteriner hekim gibi profesyonellerden oluşan uzman çevirmen kadromuz sayesinde tıbbi çeviri projelerini doğru ve hızlı bir şekilde sonuçlandırıyoruz.

güvenilir  tercüme bürosu

Hızlı ve Güvenilir Hizmet

Müşterilerimizin taleplerine uygun olarak hızlı,güvenilir ve talebe odaklı çözümler sunuyoruz.
tercüme istanbul

Tecrübeli ve Profesyonel Ekip

Tercümeleriniz sektörde en az 10 yıl deneyimli tercüman kadromuzla ele alınıp son aşama olarak editörlerimiz tarafında edit edilip teslime hazırlanır.