Önyüklemeyi Kapat
Yıldız Tercüme Bürosu Yeminli Tercüman Kadrosu İle 72 Dilde Çeviri Hizmeti...

Proofreading Hizmetleri

Proofreading

Çevrilmiş metinlerinizin kontrol edilmesi ve kaynak metinle birebir örtüşmesi gerekmektedir. Proofreading servisimiz sayesinde tüm soru işaretlerinden kurtulabilirsiniz. Çevirisi yapılmış olan metinlerde söz dizimsel ve gramer hatalarını ortadan kaldırmak için editörler tarafından metinleriniz incelenmektedir. Hatta terminolojide uzman olan çevirmenler tarafından tekrar tekrar okunarak kusursuz bir tercüme işlemi gerçekleştirilmektedir.

Tercümelerde hata yapmak ihtimaliniz yoktur. Bu yüzden proofreading işlemi önem arz eden işlerinizde ve kalitesine güvenemediğiniz metinlerinizde kullanılması durumunda sıfır hata ile tercüme yaptırmış olursunuz. Sadece çevrilmiş metinlerinizi değil kaynak metinden dolayı doğabilecek sorunlarda incelenmektedir.

Tercüme işlerinizi ciddiye alıyor karşılaştığınız problemleri çözebilmeniz için kapsamlı bir program dahilinde hareket ediyoruz. Proofreading servisimizden yararlanabilmek ve detaylı bilgi alabilmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.
güvenilir  tercüme bürosu

Hızlı ve Güvenilir Hizmet

Müşterilerimizin taleplerine uygun olarak hızlı,güvenilir ve talebe odaklı çözümler sunuyoruz.
tercüme istanbul

Tecrübeli ve Profesyonel Ekip

Tercümeleriniz sektörde en az 10 yıl deneyimli tercüman kadromuzla ele alınıp son aşama olarak editörlerimiz tarafında edit edilip teslime hazırlanır.