Önyüklemeyi Kapat
Yıldız Tercüme Bürosu Yeminli Tercüman Kadrosu İle 72 Dilde Çeviri Hizmeti...

İngilizce Çeviri - Tercüme

Akademik İngilizce Çeviri

İngilizce dilinden, Türkçeye, Türkçeden, İngilizceye, üniversite statüsünde, İngilizce dili gramerleri ve Türk dil kurumu prosedürlerine uygun şekilde yapılan çevirmenlik işlemleri Akademik İngilizce çeviri olarak nitelendirilir. Özellikle İngilizce çeviri başta olmak üzere birçok dilde çeviri hizmetleri sunuyoruz. Sosyal bilimler, tıp, hukuk, işletme, mühendislik gibi birçok alanda profesyonel İngilizce çevirmeni hizmetlerini sizlere sunuyoruz. Farklı alanlardaki dergilerde yayınlamayı planladığınız içeriklerin çevirilerini uzman çevirmenlerimiz tarafından sağlıyoruz. Yeminli tercümanlarımız ve profesyonel çevirmenlerimiz sayesinde sizlere bu hizmetleri profesyonel bir şekilde sunuyoruz.

Profesyonel İngilizce Tercume Hizmetleri

Akademik yazılarınızın çevirisini alanında uzman yeminli tercümanlarımız, özellikle İngilizce dili başta olmak üzere birçok dilde profesyonel ve gramer aksaklıkları olmadan çevirmektedir. Avrupa ve Ortadoğu kökenli dil çiftinde sizlere profesyonel çeviri hizmetlerini sunuyoruz. İngiliz çeviri hizmetlerini sizlere sunarken, metinlerin yerelleştirilmesini isterseniz, bu işlemleri gerçekleştiriyoruz. İngilizce çevirmeni hizmetlerinde çevrilen metinlerin kontrolü sağlanır ve ana kaynakta olan metinlerle örtüşmesi sağlar. Ayrıca Proofreading servislerimiz sayesinde bütün soru işaretlerinizin giderilmesini sağlıyoruz. Çevirisini tamamladığımız yazılarda 4 aşamalı editoryal işlemler uyguluyor ve metinlerdeki dil bilgisi hataları ve gramer aksaklıklarını gideriyoruz. İngilizce çeviri fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için Teklif Al linkine tıklyabilirsiniz.

Profesyonel İngilizce çeviri hizmeti sunan Yıldız Tercüme bürosu sizlere son okuma öncesinde post-editing süreci olan Proofreading işlemlerini çevirileri hatasız ve eksiksiz bir şekilde sunmak için çalışmalarını profesyonel bir biçimde sürdürmektedir. Profesyonel bir hizmet sunan Yıldız Tercüme teknik, tıbbi, akademik, mühendislik ve hukuk alanlarında terim hâkimiyeti gerektiren birçok alanda çeviri hizmetlerini son aşama kontrollerini sağlayıp sizlere profesyonel Çeviri hizmetleri sunmaktadır.

Okuma kontrolü aşamaları;
  • Yazım ve noktalama kontrolü
  • Gramer kontrolü
  • Cümle anlamı ve ifade kontrolü
  • Terimlerin tutarlılık kontrolleri
  • Anlam bütünlüğünün sağlanması ve son okuma kontrolleri

Proofreading işlemleriyle yazıların düzenlenme işlemlerini tamamlayıp, çevirilerin akıcı ve sorunsuz bir şekilde teslimat işlemlerini tamamlıyoruz. Proofreading hizmetleri sayesinde metinlerdeki anlam bütünlüğünü sağlayıp hataların giderilmesini sağlıyoruz.

İngilizce Çeviri Hizmetlerinde Kusursuz Tercüme Sağlıyoruz!

Terminoloji konusunda uzman çevirmenlerimiz tarafından metinleriniz detaylıca okunup hatalar giderilir ve hatasız bir tercüme çalışması gerçekleştirilir. Tercüme yaparken hataların ortadan kaldırılmasını sağlıyor ve Proofreading işlemleri sayesinde metinlerde hataları yok edip benzersiz tercüme hizmetlerini sizlere sağlıyoruz. Ayrıca sizlere bu hizmetleri sunarken kaynak metinlerden oluşacak problemleri inceliyoruz. Sizler için çeviri işlemlerini eksiksiz bir şekilde tamamlıyor ve bu çalışmalarımızı titiz ve kapsamlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Çeviri kontrolü şu şekilde gerçekleştirilir;
  • Öncelikle editörler çevirilerin ön kontrolünü tamamlar.
  • Sonrasında içerikler bir kalite kontrol sürecinden geçer.
  • Üçüncü aşamada son okuyucu kontrolü sağlanır.
  • Son aşamada ise DTP kontrolü sağlanarak içerik teslimi yapılır.

Dünyada Konuşulan Tüm Dillerde Çeviri Hizmeti!


Yıldız tercüme ofisi İngilizce çeviri ve İngilizce çevirmeni hizmetlerini uzun yıllardır sunmaktadır. Akademik İngilizce çeviri hizmetleri dışında dünya üzerinde konuşulan bütün dillerde çeviri hizmetleri vermektedir. Sizlere bu hizmetleri kalite standartlarında sunmaktadır. Yeminli tercümanlarımızın sizlere sunduğu çeviri hizmetleri tamamen yasal ve profesyoneldir.

Ciddi anlamda profesyonel akademik İngilizce çeviri hizmeti almak için ciddi bir araştırma yapmanızı tavsiye ederiz. Öncelikle güvenilir olan bir çevirmenlik hizmeti sunan büronun profesyonel hizmet vermesi gerekir. Bahsettiğimiz kriterlere uygun olan tercümanlık hizmeti veren firma sayısı bir elin parmaklarını geçmemektedir. Bu yüzden Yıldız Tercüme sizlere öncelikle İstanbul’da olmak üzere Türkiye’nin bütün bölgelerine profesyonel ve sıfır hata tercüme hizmetlerini sunar ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlayıp, taahhüt edilen süre içerisinde içeriklerin teslimini yapar. Sizlerde bu hizmetlerden yararlanmak isterseniz www.yildiztercume.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
güvenilir  tercüme bürosu

Hızlı ve Güvenilir Hizmet

Müşterilerimizin taleplerine uygun olarak hızlı,güvenilir ve talebe odaklı çözümler sunuyoruz.
tercüme istanbul

Tecrübeli ve Profesyonel Ekip

Tercümeleriniz sektörde en az 10 yıl deneyimli tercüman kadromuzla ele alınıp son aşama olarak editörlerimiz tarafında edit edilip teslime hazırlanır.